רוצה להתייעץ עם המומחים שלנו? השאירי את פרטייך ונציגנו יחזרו אליך :
לשירותכם גם בטלפון
3171
1-700-70-30-31

טיפול להעלמת ורידים

כללי:


דליות הן ורידים שטחיים נפוחים מדם שמצטבר בהן בזמן עמידה ממושכת. מקור הבעיה באי ספיקת השסתומים, במערכת השטחית של רגל.
הסבר: נזק בלתי הפיך לשסתומים החד כיווניים המצויים בוורידים, שבמצב תקין מונעים את התופעה גורם לדם לחזור לכיוון כפות הרגלים במקום לזרום ללב, מצב הגורם להתפתחות דליות.
בעולם המערבי כ- 30% עד 50% מהנשים מעל גיל 40 וכ- 10% עד 20% מהגברים סובלים מבעית דליות ורידי הרגלים (Varicose Veins), המתבטאת במראה רגלים מהם בולטים כלי דם כחלחלים הנראים לעיתים כחבלים מפותלים מתחת לעור.

סיבות לדליות ורידים:


תורשה
עמידה ממושכת
הריון
גלולות למניעת הריון המכילות אסטרוגן
פציעה בגפיים תחתונות
משקל עודף
סוכרת
ועוד

טיפול מוקדם מונע סיבוכים:

חשוב לדעת שטיפול בדליות אינו רק טיפול אסטטי. הוא קודם כל טיפול רפואי אשר מונע סיבוכים וכאבים. במידה ואין מטפלים בדליות עלולה הבעיה להחמיר ולגרום לכאבים, נפיחות, דלקות קשות, כיבים בעור ולעיתים רחוקות נוצרים קרישי דם מסכני חיים.

טיפול בדליות:


הטכנולוגיות המתקדמות איתן עובדים במור מאפשרות להחליף ניתוחים בפרוצדורות טיפוליות מתקדמות, יעילות ונוחות יותר למטופל, בעזרתן, במקום להוציא את הוריד החולה באמצעות ניתוח, גורמים לו להיעלם ולהיספג ע"י הגוף ללא הרדמה, חתכים וכאבים.

הפעולה מבוססת על הזרקת חומר מוקצף באמצעות מחט עדינה באופן ישיר לתוך כלי הדם בהנחיית אולטרסאונד. כאשר החומר בא במגע עם דפנות הכלי נוצרת תגובה מידית של כווץ ומתחיל תהליך של העלמות הווריד הלא תקין.
מכשיר האולטרסאונד המשוכלל מאפשר למצוא במדויק את הוריד הגדול החולה שהוא שורש הבעיה ומוסתר עמוק מתחת לעור ואת סעיפיו שלא תמיד נראים לעין. באופן זה ניתן להזריק באופן בטוח מהימן ומדויק את החומר המוקצף ישירות לתוך הוריד הפגום וזאת בלי כל סיכון לפגיעה בכלי דם אחרים או ברקמות שכנות.

לרוב נדרשים כשניים עד שלושה מפגשים כדי לסיים סבב טיפול הפותר את הבעיה לחלוטין. לאחר הטיפול, זרימת הדם מהרגל מתבצעת דרך ורידים עם שסתומים תקינים וכך יורד הלחץ ברקמות הרגליים.
הניסיון המצטבר בטיפול זה הוכיח כי מדובר בטיפול בטוח ויעיל עם תופעות לוואי מועטות.
אין צורך בהרדמה כללית או אזורית, והמטופל יכול לשוב לרוב לפעילות מלאה מיד לאחר כל טיפול. החומרים הפעילים נמצאים בשימוש שנים רבות ומאושרים ע"י מנהל התרופות האמריקאי- FDA ומנהל התרופות האירופאי.

המלצות לביצוע טיפול להעלמת ורידים:


במקרים של ורידים בולטים הניתנים למישוש.
כאשר הרגליים מתנפחות במהלך היום בשל בעיית וורידים.
במקרים של תחושת כבדות המוקלת ע"י הרמת רגליים.
נשים וגברים שאובחנה אצלם בעיה בוורידי הרגליים.
במקרים בהם הורידים הופיעו שוב לאחר ניתוח.
במקרים בהם לא ניתן לבצע ניתוח וורידים בשל גיל או מצב רפואי.

מעוניינים לקבוע תור לטיפול בהעלמת ורידים? התקשרו אלינו: 3171*

ד"ר יאיר גלילי מדבר על טיפול להעלמת ורידים:
מור לוגו