רוצים עוד מידע על הטיפול בציפורן חודרנית? השאירו את פרטיכם ונציגנו ישמחו לחזור אליכם
לשירותכם גם בטלפון
3171

ציפורן חודרנית

מה היא ציפורן חודרנית? 

זוהי תופעה של צמיחה חלקית של הציפורן אל תוך העור הסמוך לציפורן, היכולה להגרם מגזירה לא נכונה של הציפורניים, לחץ המופעל על הציפורן עצמה ומעוות אותה, הגיינה לא מספקת של כף הרגל או היד, מצב נפשי, פטרת ציפורניים, השמנה, הזעת יתר וגם סיבות גנטיות. בנוסף, התופעה יכולה גם להיגרם לסובלים ממחלות מסוימות כגון סוכרת, מחלוב לב, מחלות כליות, אי ספיקה וורידית ועורקית, בעיות בבלוטות התריס ועוד. ציפורן חודרנית יכולה להופיע בכל ציפורן ברגליים ואף בידיים, אך הופעתה הנפוצה ביותר הינה בבוהן כף הרגל. ציפורן חודרנית היא תופעה כואבת ונפוצה למדי ממנה סובלים מאות אלפי אנשים ברחבי העולם, כשגם דרכי הטיפול הסטנדרטיות בתופעה עלולות להכאיב ולהיות בלתי נעימות.

מהם התסמינים של ציפורן חודרנית?

חדירת הציפורן אל תוך השכבות העמוקות של העור גורמת לכאבים חזקים במיוחד, נפיחות, אודם, הצטברות של מוגלה ודלקות, בד"כ באזורים בהם הציפורן גדלה לתוך העור. במקרים קיצוניים, התופעה יכולה גם לגרום לקשיים בהליכה. הזנחה של ציפורן חודרנית ואי מתן טיפול נכון בזמן הנכון, עלולה לגרום לנזק מתמשך ולהתפשטות הזיהום.

איך מטפלים בציפורן חודרנית?

לא כל מקרה של אדמומיות או כאבים באצבעות הרגליים או הידיים מחייב ניתוח. במקרים קלים בהם לא נדרשת התערבות רפואית, אפשר לטפל בציפורן החודרנית על ידי השריית הרגל במים חמימים עם סבון מספר פעמים ביום, הקפדה על גזירת הציפורניים בקו ישר ואחיד ולא באופן חד מדי או קצר מדי, מריחה של שמן זית על העור שמסביב לציפורן, גריבת גרביים "נושמות" ונעילת נעליים נוחות שלא מכבידות או לוחצות על הציפורן עצמה. בנוסף, כדאי ללכת מדי פעם לטיפול פדיקור בכף הרגל. במידה והאודם או הנפיחות לא ירדו והכאב גובר, יש להיוועץ עם רופא להמשך הטיפול.

טיפול באמצעות לייזר יותר טוב מניתוח

במידה ופניתם לרופא עור, הוא יבדוק את האצבע הבעיתית ויחליט על המשך הטיפול. בד"כ הטיפול בציפורן חודרנית מתבצע בניתוח, ע"י הסרה כירורגית של הציפורן ומלווה בכאב לא מבוטל ובסיכוי גבוה להישנות התופעה בעתיד. במור, דרך ייחודית לטיפול בציפורן חודרנית על ידי צריבת בסיס הציפורן באמצעות השימוש בלייזר וללא התערבות כירורגית. הטיפול בלייזר יעיל הרבה יותר! כמו כן, הוא כואב פחות, נוח יותר, לא מלווה בדימום וזמן ההתאוששות בסיומו קצר יותר. לאחר הטיפול בלייזר, הסיכוי לחזרת הציפורן החודרנית קטן משמעותית.  

פתרון יעיל, מהיר ובטוח לטיפול בציפורן חודרנית

אבחון וייעוץ ע"י רופא עור מומחה.
שימוש בטכנולגיית לייזר מתקדמת.
טיפול מהיר וממוקד, עם כמה שפחות תופעות לוואי וזמן התאוששות קצר
הטיפול בציפורן החודרנית מבוצע בהרדמה מקומית על ידי כירורג.
לטיפול שיעורי הצלחה גבוהים.
טיפול יעיל במיוחד במקרים חוזרים.

ליצירת קשר בנושא טיפול בציפורן חודרנית: 3171*

 

 טיפול בציפורן חודרנית

הטיפול ניתן בסניפים

בני ברק
מור לוגו