לקביעת תור ובירור פרטים, מלאי את פרטייך או התקשרי אלינו ונחזור אליך בהקדם:

הטיפול ניתן בסניפים

מור לאשה רמת אביב

מרפאת גיל המעבר

מרפאת גיל המעבר במור לאישה מהווה מרכז טיפול וייעוץ לרפואת נשים בגיל המעבר. שיטת העבודה מבוססת על מודל אבחון וטיפול ייחודי של ONE STOP SHOP, המרכז את כל הטיפולים הבדיקות והייעוץ תחת קורת גג אחת על ידי טובי הרופאים המומחים.


גיל המעבר מהווה תקופה חשובה בחיי האישה, אותה הוא פוגש במחצית חייה הבוגרים, כשהיא בשיא נשיותה. עם תחילתו של תהליך המנופאוזה, לרוב בגילאי 45-55 (יכולה להתרחש קודם לכן, בעיקר בקרב נשים החולות בסוכרת, נשים שעברו כריתת שחלות או כריתת רחם, נשים מעשנות או בעלות הפרעה בבלוטות התריס). השינויים ההורמונאליים החלים בגוף בתקופה זו גורמים להפסקת המחזור, בעקבותיו מגיעות תופעות מטרידות כמו: גלי חום, הזעות בלתי נשלטות, עייפות, ירידה בחשק המיני, מצבי רוח משתנים ולעתים גם דכדוך ודיכאון.

גיל המעבר


חשוב להבין כי גיל המעבר אינו מחלה וכי בעזרת ידע מוקדם, הבנה וטיפול מתאים, אפשר להיות מוכנים לקראתו ולחיות ללא הפרעה. 90% מכלל הנשים אינו זקוק כלל לטיפול בעת כניסה לגיל המעבר, ויכול לטפל בתופעות כמו גלי חום, הזעות, ובעיות שינה בעזרת מספר אמצעים פשוטים, כמו : אוורור נכון של הבית, התעמלות ושמירה על כושר גופני, אכילת ארוחות קטנות של מזונות קלים יחסית, הקפדה על מספר קבוע של שעות שינה, החלפת המצעים למצעים מבדים טבעיים, הימנעות מעישון ועוד.


לעשרת האחוזים הנותרים, ישנם כמה סוגי טיפולים שניתנים באופן אישי לכל אישה בהתאם לסימפטומים שלה. השירות במור מיועד לכלל הנשים הנמצאות בגיל המעבר, ללא קשר לגילן הכרונולוגי. השירות במרפאה כולל שיתוף פעולה רב תחומי בין המומחים תוך התאמה אישית לכל מטופלת:

- בירור, ייעוץ והתאמת מגוון טיפולים לאשה בגיל המעבר
- התאמת בדיקות בסיסיות
- התאמת טיפולים הורמונליים ואחרים לגיל המעבר
- בדיקה גופנית רחבה כולל בדיקות: PAP SMEAR , אולטראסאונד, צפיפות עצם ובדיקת שד
- ייעוץ לפעילות גופנית
- תזונה וייעוץ פסיכולוגי
- ייעוץ בנושאי תפקוד מיני, בריחת שתן כו'

צוות הרופאים במרפאת גיל המעבר:

פרופ' אמנון בז'זינסקי
מומחה במיילדות וגניקולוגיה, מומחה בעל שם ברפואת גיל המעבר.

ד"ר גדעון קופרניק 
מומחה במיילדות וגניקולוגיה, מומחה לגיל המעבר, סגן יו"ר האגודה הישראלית לגיל המעבר. בעל ניסיון רב בתחום. פרסם מחקרים וספרים בתחום, מרצה בנושא. 

ד"ר זהבי צבי
מומחה במיילדות וגניקולוגיה וברפואת גיל המעבר.

ליצירת קשר בנושא גיל המעבר התקשרי: 03-7946444

מור לוגו