לשירותכם גם בטלפון
3171
1-700-70-30-31

הטיפול ניתן בסניפים

חיפה - מרכז חורב

מרפאת כאב בשיטת הרפואה הסינית

חדש! מרפאת כאב במור חורב בשיטת הרפואה הסינית.
במרפאת הכאב בשיטת הרפואה הסינית מטפל רפאל צור בבעיות כאב שונות כגון: כאבי גב, כאבי פרקים, כאבי ראש, מיגרנות, כאבים כלליים בגוף, ועוד. לפני כל טיפול מתבצע ייעוץ ואבחון רפואי מלא המאפשר לבחון את מצבו של המטופל בצורה יסודית ומעמיקה. בנוסף, רפאל מבצע אבחונים לפני ניתוחים או טיפולים פולשניים אחרים (כגון זריקות), ולרוב, הטיפולים בקליניקה דוחים את הצורך בפעולות כירורגיות או פולשניות.

הטיפולים של רפאל צור כוללים:

דיקור סיני אקופונקטורה
איזון גוף ונפש
מוקסה
אלקטרו-אקופונקטורה
רפואה סינית מסורתית לפי חמשת האלמנטים
דיקור בבטן לפי "שיטת הצב".
שיטת הטיפול של רפאל צור - ניהול הכאב

השקפת העולם של רפאל צור בנוגע לטיפול בכאב היא התייחסות מלאה והוליסטית של כל רבדי הכאב כתפיסה מלאה של ניהול הכאב.

מהו ניהול כאב:

השיטה משלבת רפואה סינית יחד עם רפואה מערבית תוך התייעצויות בין התמחויות השונות, הטיפול הינו תהליך לשיפור איכות החיים של המטופל והפחתת הכאב. זהו תהליך משותף בין המרפאה למטופל במטרה להגיע לשורש הבעיה ולהביא לפתרונה. באופן זה, המטופלים מקבלים טיפול ואף מידע על תפיסת הטיפול על פי הפילוסופיה הסינית. רפאל מציג להם את התפיסה הפילוסופיה הסינית ומנחה אותם בהתאם איך צריך להתנהג בחיי היום יום, בטיפול הנמשך כחצי שעה מעניק להם רפאל מידע וכלים להתמודדות עם הכאב. הרפואה הסינית מבוססת על היכולת להשתנות ולהימנע מקיבעון, על כל צורותיו, בהיבט הפיזי, הרגשי והרוחני.

רפאל צור:

למד רפואה סינית, אקופונקטורה וצמחי מרפא, במסגרת לימודי תעודה ארבע שנים, במדיסין תל-אביב. כמו כן, עבר קורס הוראה של רפואה סינית, במסגרת עבודתו במדיסין לימד רפואה סינית בבר אילן בקורס "רפואה סינית לרופאים".
למד הומאופתיה ושיאצו במכללה לרפואה משלימה והשתלם בהילינג במסגרת הקולג' הישראלי לרפואה טבעית.
רפאל למד והשתלם במסגרת בית ספר Pa Kua הנמצא בהולנד קורס דו-שנתי של Stems & Brunchs וקורס חד-שנתי Celestial Clouds & Terrsial Meters.
בין השנים 1997– 2002 עסק רפאל כמטפל בקליניקות פרטיות במגוון ארגונים, ביניהם רשת מלונות הילטון וקליניקות פרטיות באזור הצפון. כמו כן, עסק כמורה לרפואה סינית במכללת מדיסין וכן העביר קורס בנושא באוניברסיטת בר אילן.

קביעת התורים לצור רפאל: 3171*

מור לוגו