ליווי הריון

רקע

שירות ליווי ומעקב הריון במור לאשה עוסק בכל תחומי ההתמחות הנדרשים הן לניהול הריון רגיל והן לניהול הריון בסיכון גבוה. השירותים כוללים את כלל הבדיקות והטיפולים לנשים הרות תחת קורת גג אחת, המבוצעים על ידי מיטב המומחים בתחום.
במור לאשה נעשה שימוש בטכנולוגיות חדישות על מנת להבטיח את הריאות העובר ואת בריאות האם. את השרות מנהל פרופ' משה הוד, מבכירי הרופאים ומוביל עולמי בתחום המיילדות והגניקולוגיה, ליווי הריון והריון בסיכון גבוה. פרופ' הוד מנהל היחידה לרפואת האם והעובר, בית החולים לנשים ויולדות, מרכז רפואי רבין ומנהל רפואי של מור לאישה.
רופאי מור לאשה פועלים כצוות ובשיתוף פעולה מלא בינם לבין עצמם ומול עמיתים בארץ ובחו"ל במידת הצורך. הליווי המקצועי יעניק לך מענה רפואי ושקט נפשי בכל ההיבטים של ההריון, תוך ראיה רחבה וכוללנית בכל האספקטים.


במור לאישה אנו שמים את הדגש העיקרי על השליש הראשון של ההיריון ולא על השליש האחרון של ההיריון, ומתמקדים באבחון מוקדם ובחיזוי של הסיבוכים שיכולים להתפתח בהמשך ההיריון. האבחון הטרום-לידתי מורכב מבדיקות רבות ומגוונות אשר מטרתן היא ניבוי מוקדם, מניעה, אבחון וטיפול מדויק במחלות וסיבוכי הריון של האימא והעובר. לשם השגת מטרה זו קיימות מגוון בדיקות, פולשניות ולא פולשניות, ליישום בפרק הזמן המתאים לאורך שבועות ההיריון.

הכנות והנחיות

זימון תור

שדות המסומנים ב * הינם שדות חובה

*
*
לזימון תור לבדיקה